قالب پزشکی زندگی

قالب یا تمپلیت جوملا زندگی (JM Life)دارای ۳ حالت رنگی آبی، ارغوانی یا بنفش و نارنجی است که به شما کمک می کند هر رنگی را که به آن احنیاج دارید انتخاب نموده و سایت فارسی جوملا خود لذت ببرید.


قالب یا پوسته فارسی جوملا با نام زندگی (JM Life) قالب ساده، زیبا و حرفه ای جوملا است.

قالب جوملا فارسی پیش روی شما دارای آخرین امکانات حرفه ای جوملا بوده و برای طراحی یک سایت جدید بسیار کاربردی و ساده است و هر کسی با کمترین اطلاعات در مورد جوملا می تواند از این قالب استفاهد نماید. یک طراح وب یا یک مدیر سایت با کمترین معلومات، با استفاده از قالب منحصر به فرد زندگی (JM Life) می تواند یک سایت آموزشی، بیمارستان، درمانی، آموزش پزشکی، شخصی، محصولات پزشکی، سایت های خدمات مشاوره و یا یک سایت شخصی برای یک پزشک طراحی نماید و تحولی عظیم در آن تجارت و حرفه به وجود بیاورد.

قالب یا تمپلیت جوملا زندگی (JM Life)دارای ۳ حالت رنگی آبی، ارغوانی یا بنفش و نارنجی است که به شما کمک می کند هر رنگی را که به آن احنیاج دارید انتخاب نموده و سایت فارسی جوملا خود لذت ببرید. یکی از ویژگی های اصلی  این قالب فارسی جوملا، زندگی (JM Life)، ماژول نمایش تصویر و مطلب به صورت همزمان و اسلاید شو می باشد که این امکان ویژه در نسخه نمایشی این قالب قابل مشاهده است.


قالب سینمایی سینما

Mauris tempor arcu at augue convallis nec cursus nunc luctus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Sed iaculis rutrum nunc sed dapibus. Nunc suscipit faucibus magna, condimentum eleifend elit varius eget. Nulla et rhoncus felis. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

مطالعه بیشتر...